Ubezpieczenia uczniów

Rok szkolny 2023/2024

Oferta dotycząca ubezpieczenia uczniów NNW w przygotowaniu.

Rok szkolny 2022/2023

WAŻNY KOMUNIKAT DOTYCZĄCY UBEZPIECZENIA NNW
Szanowni Rodzice,

informujemy, że w roku szkolnym 2022/2023,  nasza placówka postanowiła kontynuować grupowe ubezpieczenie NNW Generali dla uczniów oraz udostępnić  możliwość zawierania polis NNW  w formie indywidualnej w dowolnym wariancie.

Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link do e-ulotki umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką.

https://bezpieczny.pl/ubezpieczenia-dzieci/07120

Wszystkie warianty ubezpieczenia NNW dla dzieci i młodzieży są rozszerzone o świadczenie dotyczące pobytu w szpitalu w celu leczenia COVID-19 – zakres dotyczy wszystkich dzieci w wieku od ukończenia 4. miesiąca do 7. roku życia oraz dzieci i młodzieży uczącej się w wieku do 25. roku życia.

Na portalu bezpieczny.pl rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne, w ramach jednej polisy może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci.

Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez rodzica.

UWAGA! Ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się od dnia następującego po dniu sporządzenia wniosku, ale nie wcześniej niż od godziny 00:00 dnia następnego po opłaceniu składki w pełnej wysokości.

W przypadku trudności z zawarciem ubezpieczenia mogą Państwo skontaktować się z dedykowanym opiekunem.

ZAKUPU TEGO NALEŻY DOKONAĆ NAJPÓŹNIEJ DO 31 SIERPNIA 2021, BY UNIKNĄĆ PRZERWY W UBEZPIECZENIU DZIECKA. OCHRONA ROZPOCZYNA SIĘ NASTĘPNEGO DNIA PO OPŁACENIU SKŁADKI.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie  ubezpieczeń na portalu bezpieczny.pl prosimy o kontakt z:

Iwona Błaszczyk

tel. 608 098 203

e-mail: iblaszczyk@bezpieczny.pl

www.iwonablaszczyk.pl