Aktualności

FINAŁ OLIMPIADY O KOSZYKÓWCE I MOTYWACYJNEJ WARTOŚCI SPORTU

26 listopada 2023

23 listopada 2023 roku w Opolu odbył się finałowy etap konkursu „Olimpiada Wiedzy i Wartości w Sporcie”. Z całej Polski udział wzięło ok. 300 uczestników. Tegoroczna 10 edycja konkursu odbywała się pod tytułem: „Koszykówka. Motywacyjna wartość sportu w edukacji, wychowaniu i w życiu”.

ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH reprezentowali: MACIEJ BUJAK, KAMIL KUMOREK I JAKUB ZIENKIEWICZ z klasy 3 KB5.

Po napisaniu przez uczniów testu odbyło się spotkanie z gwiazdami koszykówki. W spotkaniu uczestniczyli: Łukasz Koszarek, wielokrotny reprezentant Polski, Robert Skibniewski, obecny trener Weegree AZS Politechniki Opolskiej oraz Kareem Reid, który od tego sezonu gra właśnie w tym zespole.

Realizacja grantu „Olimpiada Wiedzy i Wartości w Sporcie. Motywacyjna rola sportu
w edukacji, wychowaniu i w życiu. Od teorii do praktyki”, była współfinansowana ze środków MEN.

KH i AH