Aktualności

„Paintball” z udziałem klasy 2KB5

20 września 2022

16 września 2022 r. uczniowie klasy 2 KB5 wzięli udział w wycieczce integracyjnej na „Paintball” do Kępnicy.

Celem wycieczki była nie tylko integracja zespołu klasowego, ale również propagowanie zdrowej rywalizacji, dostarczenie młodzieży dużej dawki pozytywnych emocji oraz uczenie szacunku do przeciwnika i gry fair play.

Na miejscu zawodnicy zostali zapoznani z regulaminem i zasadami bezpiecznej gry w paintball, a następnie zaopatrzeni w kombinezony, maski ochronne i kulki wypełnione farbą, podzieleni na drużyny. Aby wygrać musieli współpracować z pozostałymi uczestnikami swojego zespołu. Wspólna rywalizacja dostarczyła klasie ogromnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Naszą wycieczkę zakończyliśmy ogniskiem.

Zapraszamy na fotorelację z wycieczki!

Opiekunowie: Róża Wojszczyk i Izabela Żukowska