Aktualności

Zwycięzcy konkursu chemicznego na hasło z symboli pierwiastków chemicznych

6 maja 2022

05.05.2022 r. rozstrzygnięty został konkurs „INNE ŻYCIE SYMBOLI CHEMICZNYCH”.

Zadaniem uczestników konkursu było stworzenie pracy plastycznej z hasłem o tematyce chemicznej. Hasło miało być podparte grafiką/rysunkiem/ikoną ściśle związaną z założonym sloganem. Warunkiem koniecznym konkursu było wykorzystanie symboli pierwiastków chemicznych do napisania liter hasła. Przy ocenie prac uwzględniono pomysłowość, estetykę oraz zgodność z tematyką konkursu i jej trafne przedstawienie. Spośród 22 prac wyłoniono następujących zwycięzców:

I miejsce – Natalia Gąsiorek klasa 2 TF5

II miejsce ex aequo – Emilia Dąbrowska klasa 3 KB5 oraz Natalia Gibas klasa 3 KB5

III miejsce ex aequo – Balbina Pełdiak klasa 2 TF5 oraz Natalia Przybyłowska klasa 3 KB5

Wyróżnienia w konkursie otrzymali: Magdaleny Wilk klasa 2 TF5, Jakub Zienkiewicz klasa 1 KB5 oraz Kacper Konefał klasa 1 KB5.

Wszystkim uczniom dziękujemy za złożone prace konkursowe. Zwycięzcom gratulujemy kreatywności i uzdolnień plastycznych.

M. Broszkiewicz, I. Żukowska