Aktualności

Konkurs ” Bezpieczny w pracy”

4 maja 2022


Uczennice ZST wśród najlepszych w wojewódzkim konkursie „Bezpieczny w pracy „ organizowanym przez OHP.

Dnia 28.04.2022r w siedzibie Państwowej Inspekcji Pracy w Opolu odbył się konkurs wiedzy na temat bezpieczeństwa i higieny pracy oraz elementów prawa pracy. Konkurs został zorganizowany przez Opolską Wojewódzką Komendę OHP. Do udziału w konkursie przystąpili uczestnicy ze wszystkich jednostek OHP z terenu Opolszczyzny. Nysę reprezentował trzyosobowy zespół żeński. Dziewczęta są uczennicami branżowej szkoły I stopnia w Zespole Szkół Technicznych w Nysie. Zadaniem uczestników konkursu było rozwiązanie testu wiedzy, składającego się z 50 pytań. Wnioskując po wynikach jakie osiągali uczestnicy, konkurs stał na wysokim poziomie. Tym bardziej miło jest nam poinformować, że najlepszą wiedzą z zakresu BHP i prawa pracy okazała się uczennica nyskiej „Budowlanki” Kinga Kucia z klasy 1PX . Trzecie miejsce w tym konkursie zdobyła Sandra Skiba z klasy 2PX. Dziewczęta otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Kinga jako laureatka konkursu wojewódzkiego będzie reprezentowała OWK OHP podczas konkursu na etapie centralnym, który odbędzie się w CKiW Gołdapi
w dniach 09-12.05.2022r

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.