Aktualności

Konkurs na wykonanie Eco-stroika z okazji Świąt Bożego Narodzenia

21 grudnia 2021


W grudniu 2021 r. odbył się konkurs na wykonanie Bożonarodzeniowej kompozycji florystycznej we współpracy z Samorządem Uczniowskim. W konkursie wzięli udział uczniowie Technikum Architektury Krajobrazu.

W założeniach do konkursu było wykonanie stroika przy wykorzystaniu naturalnych elementów roślinnych oraz dekoracji świątecznych. Kompozycja mogła mieć dowolna formę. Celem konkursu było wzmocnienie edukacji ekologicznej w szkole oraz uwrażliwienie uczniów na piękno natury. Uczniowie wykonali ciekawe dekoracje świąteczne zarówno w formie stojącej jak i w postaci wieńców. Oceniano kreatywność, poprawność zastosowania palety barw, układu kompozycyjnego  oraz technikę i staranność wykonania kompozycji.

Rozstrzygnięcie wyników konkursu nastąpiło 20.12.2021 roku. W skład jury weszli: Ewa Matras, Aneta Rajtakowska i Katarzyna Kowalska. Spośród prac wybrano jednogłośnie 3 najciekawsze prace – zwycięscy otrzymali I miejsce (Lena Didyk), II  miejsce (Martyna Kornatowska) i  III miejsce (Natalia Kijas). Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Organizatorki:

Aneta Rajtakowska

Ewa Matras